Košarka: Leotar ubjedljiv protiv Kaknja

Trebinje, 05.02.2011. Pred više od stotinu gledalaca večeras u Trebinju u sportskoj dvorani "Miloš Mrdić" u okviru 20 kola Prvenstva Bosne i Hercegovine domaći "Leotar" je na svom parketu ubjedljivim rezultatom od 80:54 savladao ekipu "Kakanj" iz Kaknja.

110205-kk-leo-kakanj01

Odličnom atraktivnom igrom domaći su već u prvoj četvrtini meča najavili miris pobjede,  pa je tako prvih 10 minuta završena u korist domaćina 33 :9. Nešto opuštenijom i tromijom igrom Leotara pogotovo u napadu, druga četvrtina pripada gostima rezultatom 11:14. U trećoj četvrtini nešto dominantnija igra Leotara koji ovu četvrtinu odnosi u svoju korist rezultatom 19:12.U posljednjem dijelu meča podjednaka igra oba tima i posljednjih 10 minuta ide u korist Kaknja sa jednim košem razlike 17:19, ali ipak na kraju ubijedljiva razlika za domaće od 26 poena koje je stekao na samom početku meča.