22 nove medalje Kluba borilačkih sportova Trebinje

U Bileći je juče održano prvenstvo regije u karateu za pionire i nade na kome je 21 takmičar Kluba borilačkih sportova osvojio 22 medalje, 15 zlatnih, 5 srebrnih i 2 bronzane.

170320 кбс

Zlatne medalje su osvojili pionirke Jelena Čičković do 30 kilograma, Jana Vujović do 37 kilograma, Ivana Cvijetić do 40 kilograma, Anastasija Koprivica do 44, pioniri Stevan Drapić do 35 kilograma, Aleksa Todorović do 40, Marko Perišić do 45 , nade Rastko Spaić do 42 kilograma, Stefan Milinić do 45, Aleksandar Bošnjak preko 52 kilograma, Matija Krunić do 50, Stefan Albijanić preko 55 kilograma, tim borbe pionirke u sastavu Jelena Čičković, Ivana Cvijetić Anastasija Koprivica i Jana Vujović, tim borbe pioniri u sastavu Stevan Drapić, Aleksa Todorović, Aleksa Vuletić i Marko Perišić, muške nade borbe Matija Krunić, Aleksandar Bošnjak, Rastko Spaić i Stefan Albijanić.

Srebrene medalje i vrijedan uspjeh su ostvarili pioniri Danilo Šušić do 40 kilograma, Aleksa Vuletić do 50 kilograma, nade Ognjen Miljanović do 42 kilograma, Krsto Butulija do 45 kilograma, Dejan Ukropina preko 55 kilograma.

Bronzane medalje su osvojili Radomir Butulija do 37 kilograma i Aljoša Ćurić preko 52 kilograma.

”Sa prekjučerašnjim nastupom u Pljevljima ovo je odličan rezultat pred prvenstvo Republike Srpske. Vrijedi napomenuti da je prošle sedmice u Beogradu na turniru Hali sportova “Ranko Žeravica” nastupio i naš jedini takmičar u katama senior veteran Davor Cvjetković i osvojio 2 srebrene medalje u konkurenciji seniora i veterana”, kažu u Klubu borilačkih sportova Trebinje.