Trebinjski vozači izvanredni na autoslalomu u Bajinoj Bašti

Juče je u Bajinoj Bašti održan autoslalom koji nosi naziv "Nagrada Bajine Bašte 2017", a dužina staze bila je 1.200 metara.

171022 reli

Planina Tara ili kako je ljubitelji automobilizma zovu, “Srpski Monte Karlo” je još jednom opravdala svoja očekivanja. Ova trka se bodovala za Centralnu evropsku zonu CEZ i prevenstvo Srbije. Auto moto karting klub Leotar Trebinje je ostvario izvanredne rezultate sa svoja tri predstavnika i mnogobrojnom pratećom ekipom. Maksim Milinić je osvojio drugo mjesto u CEZ-u, a prvo u klasi sport, zatim Drago Pikula u CEZ-u je zauzeo 5 mjesto, a u svojoj klasi drugo, dok je Radivoje Orbović u CEZ-u bio osmi, a u klasi sport treći. Ovo je više nego odličan rezultat znajući sa kakvim konkurentima iz okruženja su se takmičili i predstavljali svoj grad Republiku Srpsku i BiH.

Autoslalom "Nagrada Bajine Bašte 2017" u Bajinoj Bašti, preciznije na planini Tari (Kaluđerske bare). Organizator takmičenja je SAKSS, a suorganizator je ASK "Šampion" iz Bajine Bašte.

Autoslalom na Tari je i zvanično završena sezona u automobilizmu za ovu godinu.