• 171007 DINECO 1
  • 171007 DINECO 2
  • 171007 DINECO 3
  • 170309 dineco banner 3
  • 171007 DINECO 4
  • 171007 DINECO 5
  • 171007 DINECO 6
161012 фаипа банер 1

  • 150123 baner apis3
  • 150123 baner apis2
  • 150123 baner apis1

170406 банер бутик ско
  • 170513 sl industry hotel banner 210x170 v1
  • 170513 sl industry hotel banner 210x170 v2
  • 170513 sl industry hotel banner 210x170 v3
170901 best baner
 
 
 
 
Vijesti Trebinje

Plivački vaterpolo klub "Leotar" najuspješnija ekipa na Čigota kupu 2017

Plivači ” Leotara ” učestvovali su na 23. Jesenjem plivačkom ” Čigota kupu ” 2017, koji se održavao 11.11.2017. godine na zatvorenom bazenu Instituta za štitastu žlijezdu i metabolizam na Zlatiboru.

171112 pvk

Organizator takmičenja je Plivački klub ” Čigota ” sa Zlatibora. Na takmičenju je učestvovalo 15 klubova iz Srbije i Republike Srpske, sa ukupno 265 plivača od čega je 155 u muškoj i 110 u ženskoj konkurenciji.

Plivački klub ”Leotar" je učestvovao sa četrdeset plivača: Helena Jovanović, Lidija Bajčetić, Tatjana Pelkić, Uroš Grubač, Stevan Zirojević, Matija Jovanović, Igor Ribić, Luka Ratković, Srđan Kurtović, Aleksa Tarailo, Marko Sulaver, Mina Vučurević, Ana Stanković, Sara Ratković, Jelena Jovanović, Lara Pujić, Gojko Janković, Veljko Jovanović, Miloš Ćeranić, Dimitrije Rajković, Luka Šupić, Vuk Varaga, Filip Jokanović, Milan Bajčetić, Miljan Milidragović, Stefan Bekan, Stefan Bovan, Teodora Bovan, Matija Jovanović, Bogdan Kapor, Irina Kapor, Jovana Đerković, Teodor Perić, Sanja Krivoglav, Nikola Telebak, Maja Čučković, Nikola Dervišević, Matija Ratković, Vladimir Grgurević i Nikola Lješković.

171112 pvk1

Plivači Leotara osvojili su ukupno pedeset šest medalja, od čega je dvadeset osam zlatnih, dvadeset jedna srebrna i sedam bronzanih i pehar za prvo mjesto u ekipnom plasmanu.

Zlatne medalje osvojili su: Ćeranić Miloš u disciplinama 50 metara slobodno, 50 metara leđno i u štafeti 4 x 50 metara slobodno, Ratković Matija u disciplini 50 metara slobodno, Đerković Jovana u disciplini 50 metara slobodno, Lješković Nikola u disciplinama 50 metara prsno, 50 metara leđno i u štafeti 4 x 50 metara slobodno, Bajčetić Milan u disciplinama 50 metara prsno i 50 metara delfin, Grgurević Vladimir u disciplini 50 metara prsno, Zirojević Stevan u disciplini 50 metara prsno, Jokanović Filip u disciplinama 50 metara prsno i 50 metara leđno, Čučković Maja u disciplinama 50 metara prsno i 50 metara leđno, Ratković Luka u disciplini 50 metara leđno, Varaga Vuk u disciplini 50 metara leđno, Kurtović Srđan u disciplini 50 metara delfin, Janković Gojko u disciplini 50 metara delfin, Krivoglav Sanja u disciplinama 50 metara delfin i 100 metara leđno, Jovanović Veljko u disciplinama 100 metara slobodno, 100 metara leđno i u štafeti 4 x 50 metara slobodno, Telebak Nikola u disciplinama 100 metara leđno, 100 metara prsno i u štafeti 4 x 50 metara slobodno.

Srebrne medalje osvojili su: Bekan Stefan u disciplini 50 metara slobodno, Zirojević Stevan u disciplini 50 metara slobodno, Kurtović Srđan u disciplini 50 metara slobodno, Ratković Sara u disciplinama 50 metara slobodno i 50 metara leđno, Kapor Bogdan u disciplini 50 metara prsno, Grubač Uroš u disciplini 50 metara prsno, Janković Gojko u disciplini 50 metara prsno, Vučurević Mina u disciplinama 50 metara prsno, 100 metara prsno i u štafeti 4 x 50 metara slobodno, Stanković Ana u disciplinama 50 metara leđno i u štafeti 4 x 50 metara slobodno, Đerković Jovana u disciplini 50 metara leđno, Dervišević Nikola u disciplini 50 metara delfin, Ratković Luka u disciplini 50 metara delfin, Bajčetić Lidija u disciplini 50 metara delfin, Ratković Matija u disciplini 100 metara slobodno, Bovan Stefan u disciplini 100 metara prsno, Čučković Maja i Krivoglav Sanja u štafeti 4 x 50 metara slobodno.

Bronzane medalje osvojili su: Kapor Bogdan u disciplini 50 metara slobodno, Pujić Lara u disciplini 50 metara prsno, Ribić Igor u disciplini 100 metara leđno, Milidragović Miljan u disciplini 50 metara delfin, Kapor Irina u disciplini 50 metara delfin, Rajković Dimitrije u disciplini 100 metara prsno, Varaga Vuk u disciplini 100 metara delfin i Bovan Stefan u disciplini 100 metara delfin.