Rukometaši iz Kotor Varoši donijeli bodove

Rukometaši Leotara ostvarili su sjajnu pobjedu na gostovanju u Kotor Varoši. Trebinjci su savladali domaću ekipu rezultatom 28:29 (16:15).

180325 rukometasi

Pobjednički selfi iz svlačionice

Rezultat pokazuje da se svih 60 minuta igrala prava rukometna borba. Ovo gostovanje je iznjela cijela ekipa i ovu pobjedu ostvarila timski pa stoga ne bi izdvajali ni jednog pojedinca. Trebinjci 4 minuta prije kraja meča, pri rezultatu 28:25, prave fantastičnu seriju od 4 gola, kojom preokreću rezultat za trijumf i nove bodove.

U narednom 15. kolu Leotar ima još jedno gostovanje kod ekipe Jedinstvo iz Brčkog.

Leotar: Savović. Uljarević, Ćuzulan, Tasovac, Kapor 6, Ninković 5, Tabaković 1, Petković, Šašlija 7, Srdanović 2, Mićić 2, Jovanović 6, Radojičić. Trener: Milan Simonović.