Rukometaši upisali 6. pobjedu u nizu

Rukometaši Leotara ostvarili su fantastičan niz od 6 uzastopnih pobjeda u Prvoj Ligi Srpske.

180421 rukometasi selfi

Ovaj put su ubjedljivo slavili na gostovanju u Tesliću protiv istoimene ekipe rezultatom 24:32. Ovom pobjedom učvrstili su drugu poziciju na tabeli koja ih vodi u Premijer ligu.

Prvih dvadeset minuta se igralo se gol za gol, s tim što su domaći uglavnom imali prednost, a onda kreće rapsodija izabranika Milana Simonovića. Za deset minuta postižu osam pogodaka, dok su domaći samo jednom savladali Savovića, pa se na odmor otišlo rezultatom 11:17.
U nastavku meča igrači Leotara znalački su sačuvali prednost da bi na kraju rezultat glasio 24:32.
U Leotaru najefikasniji su bili Srdanović sa 8 i Jovanović sa 7 pogodaka, dok je kod domaćih Martinović postigao 12 golova.

Do kraja prvenstva je ostalo još pet kola, a u narednom meču koji je na programu u petak u Trebinju dočekuju ekipu Drine iz Zvornika.