KBS Trebinje treći u Budvi

Članovi Kluba borilačkih sportova Trebinje juče su u Budvi, gdje je održan 6 Kup oslobođenja Budve u karateu u veoma jakoj konkurenciji dvadeset klubova osvojili treće mjesto u generalnom plasmanu.

181118 kbs

Mladi karatisti KBS Trebinje su ukupno osvojili 25 medalja : 11 zlatnih ,8 srebrenih i 6 bronzanih. Zlatne medalje su osvojili Marko Trklja u kadetskoj konkurenciji preko 70 kg i juniorskoj konkurenciji do 78 kg, Aleksandar Bošnjak kadeti + 60 kg, Anastasija Koprivica nade do 47 kg, Aljoša Ćurić nade - 60 kg, Jovan Vuletić pioniri + 38 kg, Sara Grubač pioniri + 40 kg, Stefan Grubač nade do 40 kg, Stefan Albijanić kadeti do 70 kg, Matija Krunić kadeti do 63 kg i Ana Kukić pioniri + 32kg .

Vrijedan rezultat osvajanjem srebrenih odličja ostvarili su Rastko Spaić nade do 50 kg, Ivana Vlatković pioniri do 40 kg, Ivana Ćuk kadeti + 54 kg, Đorđe Karić pioniri do 35 kg, Lana Rosić pioniri do 32kg, Aleksa Todorović nade do 40 kg, Marko Perišić nade do 50 kg i Aleksa Tarailo pioniri do 45kg. Bronzane medalje su osvojili Vasilija Kosjerina juniori do 55kg, Nikola Koprivica pioniri + 38 kg, Milan Glušac pioniri + 45 kg, Jovo Sušić pioniri do 35 kg Stefan Milinić kadeti do 57 kg i Miomir Dujanović kadeti do 52 kg.
„Nakon odličnog uspjeha u Rakovici, zadržali smo nivo dobrih rezultata i na turniru u Budvi. Treće mjesto u generalnom plasmanu je vrijedan rezultat. Ukoliko nam finansijske mogućnosti dozvole planiramo i nova takmičenja i turnire“, kažu u Klubu borilačkih sportova Trebinje.