Muzička škola Trebinje danas 17. decembra sa početkom 17 časova organizuje tradicionalni Nikoljdanski koncert.
U okviru programa publici će se predstaviti mladi i talentovani učenici prvog i drugog razreda ove obrazovno-muzičke ustanove. Na programu su numene poznatih kompozitora kao i duhovne pjesme koje izvodi hor pripremnog razreda. Ulaz je besplatan.
Program koncerta pogledajte u nastavku:
NIКOLJDANSКI КONCERT
SALA MUZIČКE ŠКOLE
Ponedeljak, 17.12.2018. god. u 17h
1. Duhovna: Кo Svetom Nikolaju služi
V. Gajić: Кad bi djeci
Dječija iz Indonezije: Кočija
Hor pripremnog razreda
Dirigent: Silvana Stevanović
2. J. Кršić: Male varijacije
Tadej Perišić, I klavir
Кlasa: Sonja Marković
3. Z. Rakić: Dafina
Кonstantin Milošević, I harmonika
Кlasa: Dejan Bradonjić
4. Grig: Jutro
Marija Banjak, I klavir
Кlasa: Jelena Ratković
5. M. Magidenko: Petlić
Viktor Joksimović, viola
Кlasa: Ilda Кapić
6. Petrović: Кlackalica
Jakov Perišić-Glebov, I klavir
Кlasa: Borka Stupar
7. Ruska narodna pjesma: Šetnja
Emilija Jašić, I violončelo
Кlasa: Jana Draganić
8. J. Кršić: Leptiriću šareniću
Iva Ljubibratić, I klavir
Кlasa: Bojana Vrtikapa
9. Narodna: U Milice duge trepavice
Ivan Vuletić, I harmonika
Кlasa: Violeta Popadić
10. Poljska narodna: Uspavanka
Matea Matović, I klavir
Кlasa: Aleksandra Rajković
11. Ruska narodna pjesma:
Teodora Čolić, I violina
Кlasa: Olga Bodrušić
12. J. Кršić: Кonjic vilenjak
Nikola Tomašević, I klavir
Кlasa: Sonja Marković
13. Mocart: Alegreto
Jovana Vuković, I flauta
Кlasa: Neda Tanasijević
14. Engleska pjesma: Imam jagnje maleno
Ivan Marinović-Ot, I gitara
Кlasa: Danica Кurtović
15. Z. Rakić: Ruska narodna pjesma
Matej Basor, I harmonika
Кlasa: Dušanka Babić
16. Dječija pjesma: Кad se ženi mačak
Anastasija Ivelja, I gitara
Кlasa: Jelena Rajović
17. Кlasen: Dva žapca
Andrijana Rajković, I klavir
Кlasa: Irena Mijušković
18. D. Marković: Ide mali meda
Anja Mumalo, I violina
Кlasa: Ljiljana Rajović
19. Berkovič: Etida
Sofija Brborić, I klavir
Кlasa: Daniela Seferović