181011 dineco kuhinje baner 180607 tepih servis baner2

  • 150123 baner apis3
  • 150123 baner apis2
  • 150123 baner apis1

  • 190914 siko baner
  • 190914 siko baner2
160123 mjesto za vasu reklamu 170901 best baner
 
 
 
 
Vijesti Trebinje

Pobjeda pionirki u prvom kolu

Danas je u Trebinju odigrano prvo kolo odbojkaške lige Republike Srpske za konkurenciju pionorki.

191006 zokpionirke

Bio je to hercegovački derbi u kojem su snage odmjerili ŽOK Leotar  i OK Hercegovac iz Bileće.

Domaće su zasluženo slavile rezultatom 3:0.

ŽOK "Leotar" - OK "Hercegovac" Bileća 3:0 (25:18, 25:18, 25:23)

Za takmičenje u ženskoj Pionirskoj ligi Republike Srpske u 2019/2020. sezoni prijavila su se ukupno 43 kluba.

Кlubovi su raspoređeni u 8 grupa, na osnovu teritorijalne rasprostranjenosti. Takmičenje u prvom i drugom krugu će se odvijati na ligaškom principu po dvostrukom bod sistemu. Pobjednici i drugoplasirani u grupama plasiraće se u drugi krug takmičenja koje će se odvijati na ligaškom principu u četiri grupe, a prvaci grupa će steći pravo učešća na finalnom turniru za prvaka OS RS u konkurenciji pionirki.

U grupama 1, 3, 5, 6 i 7 takmičiće se po 5 klubova, a u grupama 2, 4 i 8 po šest klubova.

Raspored klubova u grupama:

Grupa 1.

OК „Smeč“, Novi Grad
OК „Prijedor“, Prijedor
OК „Vožd Prijedor“, Prijedor
ŽOК „Кozara“, Gradiška
ŽOК „Gradiška“, Gradiška

Grupa 2.

OК „Pliva“, Šipovo
ŽOК „Balkana MP“, Mrkonjić Grad
OК„Borac“, Banja Luka
OК „Inova“, Banja Luka
UOК„Banjaluka Volej“, Banja Luka
OК „Laktaši“, Laktaši

Grupa 3.

OК „Кotor Varoš“, Кotor Varoš
OК „Ukrina“, Prnjavor
OК „Derventa“, Derventa
OК „Panter“, Doboj
ŽOК „Modriča“, Modriča

Grupa 4.

ŽOК „Crvena Zvijezda“, Obudovac
ŽOК „Pelagićevo“, Pelagićevo
ŽOК „Bimal Jedinstvo“, Brčko
OК „Smeč DN“ , Brčko
OК „Tempo“, Ražljevo
OК „Rudar“, Ugljevik

Grupa 5.

OК „Libero“, Bijeljina
ŽOК „Radnik“, Bijeljina
OК „Drina“, Zvornik
ŽOК „Bratunac“ , Bratunac
OК „Net“, Vlasenica

Grupa 6.

OК „Han Pijesak“, Han Pijesak
OК „Glasinac“, Sokolac
OК „Jahorina“ , Pale
ŽOК „Jahorina“, Pale
OК „Slavija“, Istočno Sarajevo

Grupa 7.

OК „Mladost“, Rogatica
OК „Rudo“, Rudo
OК „He na Drini“ , Višegrad
OК „Stakorina“, Čajniče
OК „Maglić“, Foča

Grupa 8.

OК „Velež“, Nevesinje
ŽOК „Gacko“, Gacko
OК „Hercegovac“, Bileća
OК „Ljubinje-Bankom“ , Ljubinje
OOК „Leotar“, Trebinje
ŽOК „Leotar“, Trebinje