Rukomet: Leotar PRVI na tabeli

03.04.2011. U 14. kolu Prve lige Republike Srpske na vrućem terenu u Kozarskoj Dubici, ekipa Leotara je pred oko 400 gledalaca savladala neugodnu ekipu Partizana rezultatom 28:29, (12:13) i tako zauzela prvo mjesto na tabeli.

110403-rukomet

"Utakmicu smo otvorili na najbolji mogući način tako što smo odmah na startu poveli 7:3. Međutim u nedostatku koncentracije promašili smo osam zicera i dozvolili protivniku da se vrati u meč, tako da smo na odmor otišli sa samo jednim golom prednosti. Početak drugog dijela meča opet je pripao nama, sve do 45.minuta kada je uporni domaćin prvi put izjednačio rezultat na 21:21. U posljednjih 15 minuta igralo se gol za gol, međutim kvalitetna igra naše odbrane kao i napada dovela je do konačnog rezultata 28:29 u našu korist. Sa ovom pobjedom nalazimo se na prvom i zasluženom mjestu sa dva boda razlike od drugoplasirane ekipe Kotor Varoši.

U 15. kolu koje je na programu 09.04. u subotu, na domaćem parketu dočekaćemo ekipu Dervente koju ćemo na sve moguće načine pokušati pobjediti, kako bi zadržali osvojeno prvo mjesto", istakao je za Lokoportal najefikasniji pojedinac na meču,  kapiten RK Leotara Dragiša Koraćević.

Leotar: Damjanović, Antunović, Misita 2, Šešlija 4, Žarković D. 4, Koraćević 8, Pekić 3, Milojević, Lučić 7, Fržović, Vico, Ilijić 1, i golman Buđen (3).  Trener: Milojević.

Partizan: Kondić, Vilić, Tepić, Nenadović 5, Škorić 3, Lićanin, Babić, Stanić M. 8, Aleksić 3, Stanić G. 7, i Mijatović. Trener: Knežević.