Leotar poražen kod kuće

Trebinje, 15.05.2011. Juče su na stadionu Police u okviru 27. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine fudbaleri Leotara pred tristotinjak gledalaca poraženi od ekipe Sarajeva rezultatom 0:2.

110514-odbojka_muzej_039

U izjavi za novinare nakon meča šef stručnog štaba Leotara Dragan Spaić izrazio je razočarenje za prikazanu igru svojih fudbalera koji kako kaže iz utakmice u utakmicu već peti put za redom pred svojom publikom pored neiskorištenih šansi konstantno prave početničke greške, nakon koje se teško vraćaju u igru što je bio slučaj i danas kada je golman Milenković uz pomoć lošeg terena nesmotreno reagovao i dozvolio Avdiću da u 43. minutu postigne prvi gol . Da se Sarajlijama i pored loše situacije u klubu ne može lako stati na put ka evropskoj sceni potvrdio je Handžić u prvom minutu sudijske nadoknade kada je nakon nekoliko neuspjelih pokušaja svojih saigrača i odličnih reakcija domaće odbrane, ipak uspio da postigne pogodak za konačnih 0:2.

Leotar u sledećem meču 22.05.2011.godine igra protiv ekipe Zrinjskog u Mostaru.

Leotar: Milenković, Vučinić, Dreč, Čorlija, Šaraba, Radović, Andrić, Mandić, Kujundžić, Marjanović i Vranešević. Trener: Spaić.

Sarajevo: Jović, Arsenijević, Belošević, Dupovac, Gutić, Čomor, Šćepanović, Muharemović, Obuća, Kojašević, i Avdić. Trener: Varešanović.