Turnir u modernim plesovima "Nevesinje Dance 2011"

{jcomments off}Nevesinje, 21.05.2011. U organizaciji Plesnog kluba "Let's dance" iz Nevesinja danas je u sportskoj dvorani "Nevesinjka" održan Turnir u modernim plesovima "Nevesinje Dance 2011", na kojem su učestvovali Plesni klubovi iz čitave Hercegovine.

110521-moderni_ples01

Turnir je održan u raznim uzrasnim i plesnim kategorijama, disciplinama i stilovima.

Plesni stilovi: Show Dance, Hip-Hop, Break Dance, Electric, Disco Dance, Disco Dance Freestyle, Street Show, Moderni Balet, Klasični Balet, Jazz Dance, Standard Show, Latin Show, Character/Ethnic/Folk, Open, Acrobatic/Gymnastics, Belly Dance, Belly Dance Show, Mažoret, Twirling, Fitnes, Cheerleading...

Plesna škola "Step up" koja radi u sklopu "Energy models agencije iz Trebinja, nastupila je na ovom turniru sa svojih 6 takmičarki koje su pokazale odlične rezultate.

U seniorskoj kategoriji prvo mjesto i zlatnu medalju u stilu Hip hop plesa, osvojila je Jelena Sudar iz Plesne škole "Step up" Trebinje.

110521-moderni_ples06

Drugo mjesto je osvojila Nina Milinić, a treće Ivana Miljanović takođe iz Trebinja.

110521-moderni_ples02

110521-moderni_ples03

U plesnoj disciplini Duo Hip hop, plesa Nina i ivana su takođe osvojile prvo mjesto i zlatnu medalju.

U plesnoj disciplini Belly dance (trbušni ples), u seniorskoj kategoriji, prvo mjesto i zlatnu medalju osvojila je Vanja Sotra, a drugo mjesto i srebrenu medalju Marija Jahura, takođe članice Plesne škole "Step up" iz Trebinja.

110521-moderni_ples04

U mlađoj uzrasnoj kategoriji Disco dance stila, prvo mjesto i zlatnu medalju osvojila je Jovana Telebak.

Plesni klub "LET'S DANCE" Nevesinje je osnovan u februaru 2005. godine i broji oko 80 članova.