Fudbal: Borac ugostio Leotar

U slavljeničkoj atmosferi na Gradskom stadionu u Banjaluci Borac je u okviru posljednjeg 30. kola Premijer lige BiH dočekao trebinjski Leotar i odigrao neriješeno (2:2).

110528-borac_leotar

Više od 5.000 vjernih navijača i ljubitelja fudbala pronašlo je svoje mjesto na tribinama. Atmosfera na stadinonu bila je za pamćenje i svi su željno isčekivali posljednji zvižduk sudije Predraga Stankića iz Bijeljine koji je označio početak slavlja istorijske titule za "crveno-plavu" četu.

Iako, ovaj meč nije imao rezultatski značaj, novi prvak BiH je želio da pred svojim navijačima sezonu završi s trijumfom i ujedno da se osveti Trebinjcima za poraz u prvom dijelu sezone.

Nažalost i pored odlične igre Borac nije uspio da dođe do rekordne 20. pobjede u Premijer ligi BiH.

Borac je u vođstvo doveo Stevo Nikolić u 6. minutu meča. Rezultat je poravnao Lazar Marjanović u 36., a potpuni preokret donio je Duško Vranešević u 62. minutu. Konačan rezultat postavio je Darko Maletić tri minute nakon toga, iz penala.