Leotar deklasirao "Plemiće"

110720-leotar-zrinjski
Fudbaleri Leotara ostvarili su drugu pobjedu u trećoj pripremnoj utakmici. Oni su na Policama pobijedili Zrinjski rezultatom 3:0 (1:0). Trener Leotara Slavko Jović ima mnogo više razloga za zadovoljstvo od svog kolege na drugoj strani Slavena Muse, koji nikako da ukomponuje skupi tim Zrinjskog.

Leotar je došao do prednosti u 2. minutu, kada je Igor Aničić pobjegao odbrani gostiju, nakon asistencije Dragana Vukovića. U 53. minutu Stojkić ruši Vukovića u šesnaestercu, a penal realizuje Mladen Ratkovica.U 65.mintu postavljen je konačan rezultat 3:0 za domaćina, a strijelac je bio Boban Kajgo, a asistent, praktično po treći put, Dragan Vuković.

Slijedeću provjeru Leotar će imati subotu u Širokom brijegu protiv istoimene ekipe.
LEOTAR - ZRINJSKI 3:0 (1:0)
Stadion "Police". Gledalaca: 100. Sudija: Rade Vukasović (Trebinje). Strijelci: 1:0 Aničić 2, 2:0 Ratkovica 53 (penal), 3:0 Kajgo 65. Žuti kartoni: Vuković, Zečević, Andrić (Leotar), Aničić, Šunjić (Zrinjski)

LEOTAR: Milenković, Dreč,Todorović, Radović, Šaraba, Mizdrak, Kajgo, Ratkovica, Vuković, Radović, Aničić, Zečević. Igrali su još: Kukrika,Vučinić, Komnenić,Topuzović, Čorlija, Andrić, Bošković, Souto, Milović,Cimirot, Mijanović, Milošević, Marković.

ZRINJSKI: Hadžić, Popović, Stojkić, Duro, Zadro, Sušić,Kutalija, Pehar, Aničić, Šunjić, Milićević. Igrali su još: Marković, Marjanović, Bekić,Zovko, Dreznjak, Arezina, Rozić, Sesar, Martinović, Maxi, Beljulji.