Purke održao tradiciju - Leotar : Borac 2:1

Trebinje, 20.11.2010. Iako su se ovih dana po medijima slušale i čitale priče da će Borac srušiti tradiciju poraza na Policama, ipak to se nije dogodilo.

Zahvaljujući danas zasigurno najboljem igraču utakmice, fenomenalnom napadaču Leotara Nenadu Stojanoviću Purketu, koji je vođstvo Borca od 1:0 golom Sreća iz penala u 62 minutu, srušio sa dva gola za samo osam minuta i tako nanio Borcu prvi poraz ove sazone na gostujućem terenu, a Leotaru donio pobjedu i nova tri boda.

Pred oko 1000 ljubitelja fudbala Leotar će sa nova tri boda sada zimski san spavati nešto mirnije, jer se sa 15 bodova preselio se u mirniju zonu tabele.

Žuti kartoni: Komnenić, Andrić i Čorlija  (Leotar), a Trivunović, Stupar, Maletić i Stajić (Borac).

Leotar: Milenković, Vučinić, Todorović, Šaraba, Čorlija, Andrić, Mandić (od 75. min. Milutinović), Lekić (od 45. min. Stojanović), Radović (od 88. Komnenić), Marjanović i Rajović.

Borac: Avdukić, Ćorić, Stupar, Puzigaća, Grahovac, Vidaković (od 68. Petrić), Sakan, Mikić (od 46. Srećo), Trivunović, Stajić i Maletić (od 84. Muminović).

Glavni sudija Predrag Stankić, pomoćnici Drago Čule i Senad Ibrašimbegović, četvrti sudija Vedran Zovko.