Rukomet: Pao i Cepelin

Trebinje, 28.10.2010.  SD Miloš Mrdić, RK Leotar - RK Cepelin Banja Luka 30:23, poluvrijeme 14:13.

U okviru 10 kola Prve lige Republike Srpske domaći Leotar savladao je ekipu Cepelin iz Banja Luke sa 30:23 .U podjednakoj igri tvrdog karaktera u drugom meču ovoga vikenda ekipa Leotara je još jednom pokazala nadmoć na domaćem terenu, pogotovo u drugom poluvremenu, gdje je krajnji rezultat bio sedam golova razlike, dok je prvo poluvrijeme izgledalo dosta drugačije, što i pokazuje rezultat u prvih 30 minuta 14:13.

Najbolji pojedinac meča bio je golman domaćih Damijanović Goran koji je pored brilijantnih odbrana tokom cijelog meča, čak bio i strelac jednog gola, koji je postigao sa gola na gol, a najbolji strelac meča sa 8 pogodaka je Žarkovic Velibor.

Poslije dvije pobjede u dva dana ekipa Leotara ima 19 bodova.