Novi trijumf Leotara na Policama

Fudbaleri Leotara pobijedili su danas u Trebinju debitante u Prvoj ligi RS ekipu Tekstilac iz Dervente rezultatom 1:0.

141101-leo4

Trebinjci su većim dijelom meča kontrolisali igru, a jedini gol na utakmici postigao je Vladimir Todorović nakon opravdano dosuđenog jedanaesterca u 15. minuti susreta. Todorović sigurno zabija za vođstvo od 1:0, što je bio i konačan rezultat meča. Mogao je Leotar i do ubjedljivijeg rezultata, ali i na ovom meču je propustio veliki broj šansi, pogotovo u prvom poluvremenu.

"Prvo poluvrijeme smo igrali odlično, bili konkretni, stvarali šanse, međutim realizacija nam je zakazala. Sve u svemu ova zaslužena pobjeda nam mnogo znači, jer smo izašli iz rezultatske krize i odigrali meč sa puno dobrih akcija i tečne igre koja je krasila Leotar na početku prvenstva", rekao je za Lokoportal trener Leotara Damjan Ratković.

Leotar sa 23 boda zadržava drugo mjesto, a za jedan bod bolja je ekipa FK Kozara.

U posljednjem kolu jesenjeg dijela prvenstva Leotar gostuje FK Podrinje iz Janje 8. novembra.

FK LEOTAR - FK TEKSTILAC 1:0 (1:0)