Rukometašice ubjedljive protiv Borje

U derbiju kola Leotarove rukometašice zabilježile su ubjedljivu pobjedu u poslednjoj utakmici prvenstva pred svojom publikom potiv ekipe Borje iz Teslća.

150321 zrk2 Teže nego što se očekivalo Leotar je došao do nova tri boda što će im učvrstiti poziciju na četvrtom mjestu u prvenstvu RS.

Prvo poluvrijeme je proteklo u veoma angažovanoj igri gostujuće ekipe što im je uz dosta tehničkih grešaka Leotara omogućilo da prvo poluvrijeme završe sa prednošću od jednog gola. U drugom dijelu utakmice Leotar je pokazao svoje pravo lice te je ozbiljnim pristupom sa veoma jakom odbranom i nekoliko brzih kontranapada brzo slomio otpor Borje. Efikasnom igrom Trebinjke su stekle prednost od 4-5 golova koju su do kraja znalački održavale dozvolivši sebi nekoliko atraktivnih egzibicionih poteza. Konačan rezultat glasio je 23:17 za Leotar.