Trebinjske rukometašice, prvakinje RS sa nestrpljenjem očekuju početak Premijer lige

Rukometašice Leotara odigrale su i poslednju kontrolnu utakmicu pred nastupajuću sezonu u Premijer ligi BiH.

160423 rukometasice
Protivnik su bile gošće iz Dubrovnika koje su ove godine obezbijedile plasman u drugu ligu Hrvatske.
Prvo poluvrijeme je proteklo u izjednačenoj borbi dva ravnopravna partnera te je i rezultat na poluvremenu glasio 11:10 za Leotar.
U drugom poluvremenu Leotar je promjenio odbranu i dubokom formacijom prisilio je Dubrovčanke na veći broj grešaka nakon kojih je proradila Leova kontra sa izvanrednom Perotićkom i sestrama Jegdić.
Nakon desetak minuta drugog dijela igre rezultat je bio ubjedljiv u korist domaće ekipe pa se ukazala prilika da i mlađi kadar pokaže svoje znanje.
Mlade igračice željne dokazivanja znalački su iskoristile šansu i zalaganjem i srčanom igrom uspjele su da održe povoljan rezultat do kraja susreta.

Već sutra šampionke Republike Srpske očekuje debi u Premijer ligi u kome gostuje kod renomirane ekipe Ilidže.

Utakmica se igra u petak 22.09.2016. u sportskom centru na Ilidži sa početkom u 18:30 h.