Milina Mišeljić blista u Zvezdi

Košarkašice Crvene Zvezde slavile su u poslednjoj utakmici 15. kola ŽKLS u Vrbasu, protiv domaće ekipe Vrbas Medela 80-55 (18-18, 17-8, 21-14, 24-15).

170117 милина

Nakon furioznog početka domaće ekipe i serije 11-0, uspele su igračice Dragana Vukovića da se probude i da u poslednja dva minuta prve deonice dođu do izjednačenja. Tri minuta bez koša na startu druge četvrtine, a onda je Crvena zvezda kako se ispostavilo serijom 7-0 prelomila utakmicu i stigla do prednosti koju nije ispuštala do kraja susreta.

170117 милина1

Odmah na startu treće četvrtine, crveno-bele stižu i do dvocifrene prednosti, koju su u nastavku meča samo uvećavale. Maksimalna prednost Crvene zvezde +25, koju je postavila Trebinjka Milina Mišeljić za 80-55, što je i konačan rezultat utakmice. Na poziciji pleja u Vrbasu je igrala još jedna Trebinjka Miljana Džombeta koja se nažalost u drugom poluvremenu povrijedila, čime je domaća ekipa uveliko izgubila šanse za bolji rezultat.

KKŽ Crvena zvezda: I.Katanić 2 (2sk 2as), Tešić, Prlja 4 (4sk 5as 2ukl), Bogićević 17 (5sk 3ukl), Zukanović 2, A.Katanić 19 (7sk 3as 4ukl), Ćirić 5 (2sk 3blk), Naumčev 10 (3sk 1as 1ukl), Bojović 2, Čubra, Đorđević 9 (7sk 2ukl), Mišeljić 10 (3sk 4ukl). Trener: Dragan Vuković. (Izvor: KK Crvena Zvezda)