Poraz Leotara u Zvorniku

Drina je konačno došla do svoje prve pobjede u Premijer ligi BiH. Desilo se to u 8. kolu protiv trebinjskog Leotara. Pobjeda Drine je apsolutno zaslužena, jer je tokom cijelog meča imala  apsolutnu dominaciju na terenu.

FK DRINA (ZVORNIK) : FK LEOTAR (TREBINJE) 2:1 (0:0)

Prvo poluvrijeme obilježeno je sa mnoštvom prilika od strane domaćina. Najviše se isticao Dragan Ristić, koji je imao nekoliko sjajnih prilika, prvo u 35, a onda i u 37, 38. i 39. minuti utakmice, Ipak prvo poluvrijeme je završeno rezultatom 0:0. Drugo poluvrijeme je krenulo malo ofanzivnije od strane Leotara ali ipak nismo mogli ništa ozbiljnije napraviti. Drina je povela u 60. minuti iz kornera koji je izveo Kikanović koji nalazi Dragana Ristića, a ovaj glavom šalje loptu pod prečku. Leo dolazi do izjednačenja u 63. minuti preko Mandića koji pripucava loptu na odbijanje golmana Maksimovića, a koju je Vučinić poslao iz slobodnog udarca sa čak 18 metara. U 90 minuti Drina dolazi do pobjedničkog gola preko Nemanje Obradoviča koji zabija za 2:1.
Utakmicu je obilježila kiša koja je padala čitavih 90 minuta igre i crveni karton za trenera Drine Darka Vojvodića zbog nedoličnog ponašanja.