• 170301 image master baner1
  • 170301 image master baner2
121201-baner m99

Fotografija dana: Komunalci - Vandali 0:1

Strijelac nepoznat, vrijeme postizanja gola nepoznato, očekuje se kontra komunalaca...

170328 вандали

Read more...

Balkan Beat Band u petak u Merlot bar-u - VRHUNSKA ATMOSFERA ZAGARANTOVANA!

U petak, 31. marta u Merlot bar stiže Balkan Beat Band koji obećava sjajnu svirku i amtosferu.

160611 balkan beat bend

Predavanje "Energetska obnova zgrada“ profesora Branislava Živkovića sa Mašinskog fakulteta iz Beograda

Fakultet za proizvodnju i menadžment Trebinje, u saradnji sa Gradom Trebinje i Inženjerskom komorom Republike Srpske, organizuje predavanje prof. dr Branislava Živkovića sa Mašinskog fakulteta Univerziteta u Beogradu na temu: „Energetska obnova zgrada“.

170327 фпм

Trebinjski muzičari pokazali svoj talenat u Bijeljini

Učenici trebinjske Muzičke škole su na II Internacionalnom festivalu muzike „Primavera“ održanom od 23. do 26. marta 2017. godine u Bijeljini postigli sjajne rezultate čime su još jednom potvrdili talenat, kao i kvalitet ove obrazovne ustanove..

170327 примавера

MOI RS: Trebinje dominira u rukometu

Udruženje pedagoga fizičke kulture Trebinje bilo je domaćin regionalnog takmičenja učenika srednjih škola Hercegovine u rukometu.

170327 мои

Uzbudljiv vikend u Merlot baru (foto)

Nakon fenomenalnog petka i nastupa Pozitiv benda, DJ Bojan je sinoć priredio vrhunsku žurku za sve posjetioce Merlot bara.

170326 мерлот

MOI: Održano regionalno takmičenje u malom fudbalu

Veliki broj neizvjesnih utakmica, tuga i radost nakon pobjeda, obilježile su prelijep sportski dan u Gacku.

170326 мои

Cimirot: 'Zadovoljan sam svojim nastupom'

Gojko Cimirot je u duelu između BiH i Gibraltara (5:0) odigrao veoma dobrih 90 minuta.

170326 цимирот

Marina Anđelić "Pobjednik Zimskog kupa BiH"

Danas je u Sarajevu u Organizaciji Atletskog saveza Bosne i Hercegovine održan "Zimski bacački kup" koji je okupio veliki broj atletičara iz cijele države.

170325 mарина анђелић

Rukometaši Leotara sigurni protiv Borca

Rukometaši Leotara upisali su i drugu pobjedu u nastavku Prvenstva Srpske. Večeras su u Trebinju u veoma uzbudljivom meču savladali Borac iz Banjaluke rezultatom 28:23.