Radnik nadigrao Leotara na Policama

Fudbaleri Leotara danas su na "Policama" pred oko 200 gledalaca poraženi od Radnika iz Bijeljine rezultatom 1:2. (0:1).

130309-leotarradniik5

Fudbaleri Radnika namučili su danas Leotar u Trebinju i osvojili vrijedna tri boda. Iako je domaći sastav u prvih pola sata napadao i imao nekoliko odličnih prilika, ponovilo se ono nepisano pravilo, ako ne iskoristiš svoje prilike primiš gol. To se upravo i desilo, Radnik je poveo u 31. minuti, kada je Katanec nakon jednog kornera loptu glavom pospremio u domaću mrežu.

130309-leotarradniik4

U nastavku je Leotar pojačao svoje napade, redale su se prilike, ali je Lučić spašavao svoja vrata na Policama. Ipak, bio je savladan dvadesetak minuta prije kraja.

130309-leotaradniik1

Naime, nakon ubačaja sa strane u šesnaesterac Radnika srušen je Filipović, a sudac pokazao na bijelu tačku. Siguran realizator bio je Janković.

Ipak, do kraja utakmice Radnik dolazi do pobjede. Basara je pucao, lopta po teškom i kišom natopljenom terenu završila u mreži domaćeg golmana za velika tri boda gostiju.