Travnik odnio bodove iz Trebinja

Travnik je u okviru 26. kola Premijer lige BiH gostovao u Trebinju ekipi Leotara i slavio ubjedljivu pobjedu rezultatom 1:3.

130504-leotravnik04

Gosti iz Travnika su do vođstva stigli već u 13. minuti kada je Zatagić pogodio za 1:0, a do poluvremena mreža domaćih se tresla još u dva navrata. Popović je iskoristio grešku odbrane Leotara i u 33. minuti povisio na 2:0, da bi isti igrač u 40. minuti povećao prednost svog tima na 3:0.

Leotar je imao nekoliko izglednih prilika za gol, ali ih nije iskoristio. Do prvog gola dolazi tek u 69. minuti preko Stojčeva. U nastavku domaći propuštaju nekoliko stopostotnih šansi, a tragičar je bio Borivoje Filipović. Gosti zadovoljni rezultatom iskusnom igrom zadržavaju prednost do kraja susreta za konačnih 1:3.