Nova odličja za mlade trebinjske borce

Proteklog vikenda  članovi Kluba borilačkih sportova Trebinje su nastupili na dva takmičenja.

130507-borci1

Na 7. međunarodnom karate turniru u Prnjavoru pod nazivom "Đurđevdansko Vaskršnji kup „Kup nacija 2013." na kome se okupilo oko 200 sportista iz Srpske, Srbije, Slovačke i Rumunije. Članovi KBS "Trebinje" su osvojili 2 zlatne, 3 srebrene i 1 bronzanu medalju. Zlatne medalje su osvojili Ana Milidrag za nade kategorija preko 50 kilograma i Igor Miljković za mlađe pionire do 30 kilograma. Srebrene medalje su osvojili Sandra Branković kate pojedinačno za kadete, Tamara Milić u kategoriji do 55 kilograma nade, Marko Miljković preko 45 kilograma za starije pionire. Bronzanu medalju je osvojila Maja Milić do 55 kilograma za nade.

Istog dana u Budvi je održan međunarodni turnir u điu đici na kome je nastupilo oko 350 sportista iz 21 kluba iz Slovenije, Hrvatske, Srbije, Srpske, Crne Gore i Makedonije. Članovi KBS Trebinje su nastupili sa 3 takmičara i osvojili 1 zlatnu i 1 srebrenu medalju. U kategoriji do 50 kilograma nade Milovan Milić je osvojio zlatnu medalju, a u kategoriji do 41 kilograma nade Srđan Trklja je osvojio srebrenu medalju.