Prijem za najbolje trebinjske karatistkinje

Zvaničnici grada Trebinja na čelu sa gradonačelnikom Slavkom Vučurevićem priredili su danas prijem za predstavnike i takmičare Karate kluba "Leotar +", koji su ostvarili izvanredne rezultate na Svjetskom prvenstvu u karateu održanom u Melburnu u Australiji.

130519-karatisti2

Čestitajući mladim sportistima Tamari Lozo koja nosi titulu Svjetkog šampiona u karateu, Maji Mirdinji koja je osvojila 3 medalje na ovom prestižnom svjetskom takmičenju i njihovom treneru Rajku Raduloviću, Vučurević je istakao da se u ovom gradu svi ponose njihovim rezultatatima. Trener Karate kluba "Leotar +" Rajko Radulović je u znak zahvalnosti gradonačelniku uručio pregršt poklona iz Australije.

130519-karatisti1

Mladim sportistima i njihovom treneru danas su uručene i skromne novčane nagrade.

130519-karatisti3

130519-karatisti01

Članica Karate kluba "Leotar +" Tamara Lozo je na 9. Svjetskom prvenstvu u karateu za seniore, koje je održano u Melburnu, osvojila prvo mjesto u kategoriji do 60 kg i tako postala Šampion svijeta za 2013. godinu u ovoj disciplini.

Maja Mirdinja ostvarila je odličan rezultat na ovom Svjetskom prvenstvu osvojivši jednu zlatnu i dvije bronzane medalje za svoj klub.