4 medalje za trebinjske plivače

Prvog takmičarskog dana na memorijalnom turniru u plivanju "Srđan i Maksim" članovi plivačkog kluba "Leotar" iz Trebinja osvojili su 4 medalje.

130615-plivanje05

Zlatom u disciplini 100 prsno okitila se Ana Čučković, a najsjajnijim odličjem u disciplini 50 m slobodno okitio se Drago Krivokapić. Treće mjesto i bronzanu medalju u diciplini 50 slobodno osvojio je Nemanja Mirdinja, dok je u disciplini 100 m prsno bio drugi i osvojio srebrnu medalju.

Izuzetno pogodni vremenski uslovi pogoduju plivačima pa se nadamo da će Trebinjci drugog dana takmičenja biti još uspješniji.

Memorijalni plivački turnir "Srđan i Maksim" završava se sutra dodjelom medalja i priznanja.

Na ovom međunarodnom turniru učestvuje 239 plivača iz 12 klubova Srbije, Crne Gore, i Bosne i Hercegovine.