Mladost osvojila bod u Trebinju

Leotar je u drugom kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine dočekao na Policama ekipu Mladosti iz Velike Obarske, a na kraju pobjednika nije bilo 1:1.

130803-leo1

Ovaj susret se igrao po velikoj vrućini, što je dosta uticalo na igrače, ali smo ipak vidjeli dva gola u ovom susretu.

Leotar je laganu inicjativu u prvom poluvremenu krunisao vodstvom u 31. minuti susreta. Marković je igrao rukom u svom kaznenom prostoru, a sudija je bez puno razmišljanja pokazao na bijelu tačku. Precizan izvođač penala je bio Milović za vodstvo od 1:0.

130803-leo2

Ovim rezultatom se otišlo na odmor, a u nastavku je Mladost uspjela stići do jednog boda. Veliku grešku Šarabe iskoristio je Vasiljević za izjednačenje rezultata na 1:1.

Leotar je imao do kraja nekoliko velikih prilika. Pogodili su i prečku u finišu, ali se do kraja rezultat nije mijenjao, te je ostalo 1:1. (Sportsport.ba)