Velež nadigrao goste iz Trebinja

U utakmici 3. kola fudbalskog prvenstva Velež je na stadionu Vrapčići svladao Leotar rezultatom 3:0, te su 'Rođeni' došli do druge pobjede u prvenstvu.

130810-leotar

Velež je od samog starta utakmice bio bolji protivnik, a mostarska ekipa je zaprijetila već nakon 10-ak minuta susreta kada je Majkić zatresao prečku gola gostiju.

Na prvi pogodak na susretu čekalo se do 31. minute kada je Hajdarović pogodio za vodstvo domaćina.

Sa minimalnom prednošću Veleža se otišlo i na odmor, a u nastavku susreta Trebinjci su primili još dva gola.

Samo osam minuta u drugom poluvremenu bilo je dovoljno Jusufbašiću da pogodi za 2:0 i već u tim trenucima je postalo jasno da bodovi ostaju u Mostaru.

Konačnih 3:0 postavljeno je u 64. minuti. Hajdarević i Okić su izveli korner, Hajdarović je šutirao, Kukrika odbranio, ali je Zvonić natrčao i zakucao loptu u mrežu.