Leotaru bod u Prijedoru

Fudbaleri Leotara osvojili su tek drugi bod u Prvenstvu i to na gostovanju u Prijedoru u okviru petog kola Premijer lige gdje su remizirali sa ekipom Rudara rezultatom 2:2.

130330-fudbal5

Leotar je dosta dobro odigrao na otvaranju susreta, a bolju igru su krunisali golom u 20. minuti susreta kada je Zečević pogodio za prednost gostiju iz Trebinja od 1:0.

Potom je Leotar pogodio i prečku, a kazna za ovaj promašaj je stigla u 38. minuti. Mikić je sjajno izveo slobodan udarac, te je pogodio za izjednačenje rezultata na 1:1.

Do kraja prvog poluvremena još po jedan gol na obje strane. Zečević je u 40. minuti iskoristio grešku Stakića i matirao je domaćeg golmana za novo vodstvo Leotara od 2:1. Ipak, u samoj završnici susreta Stakić se iskupio za grešku golom za poravnanje rezultata na 2:2. (Sportsport.ba/Lokoportal/Foto arhiva)

Mikić je u nastavku prvi prijetio, no Kukrika je dobro reagovao. Imao je Rudar veliku priliku sa penala u finišu, ali je Mikić pogodio stativu, te je ostalo 2:2.