Novi uspjeh mladih karatista

Danas je u Nikšiću je održan Kup Nikšića u karateu za sve uzrasne kategorije na kome je nastupilo 27 klubova sa oko 400 takmičara.

131005-karatisti

Članovi Kluba borilačkih sportova Trebinje su nastupili sa 13 sportista i ostvarili zapažen rezultat. Oni su osvojili 7 medalja, po dvije zlatne i srebrene i 3 bronzane.

Zlatne medalje su osvojili Srđan Trklja u kategoriji nada do 45 kilograma i Milić Tamara u kategoriji nada do 50 kilograma.

Srebrene medalje pripale su Kata timi pionira u sastavu Rastko Spaić, Luka Bokić i Miomir Dujanović i kate pojedinačno, pionir Vasilije Kosjerina.

Bronzane medalje su osvojili Maja Milić, nade do 45 kilograma, Igor Kuljić, nade do 55 kilograma I Aleksa Miljanović pionir preko 35 kilograma.
Iako suočen sa finansijskim problemima i neadekvatnom tretmanu od strane grada, Klub borilačkih sportova Trebinje sigurno gazi stazom uspjeha.