Leotar slavio protiv Tanga na startu sezone

KMF Leotar slavio je večeras na svom parketu protiv aktuelnog prvaka BiH KMF Tango iz Istočnog Sarajeva rezultatom 2:1, (1:1).

131009-kmleo06

Dugogodišnji rivali i prvaci RS i BiH sastali se u Trebinju u okviru nove Jedinstvene BiH Futsal lige. Preko 200 ljubitelja ovog sporta imalo je priliku da vidi kvalitetnu i atraktivnu utakmicu, punu preokreta, dobrih akcija i driblinga, napetu do samog završetka.

Igrač utakmice je bio svakako Miljan Vico, koji je bio strelac oba gola za domaćine. Prvi je postigao u 13. minuti glavom na asistenciju golmana Srđana Sulavera, kada je iskoristio svoju visinu i prevario golmana gostiju za prvo vodstvo. Izjednačujući pogodak stigao je u 17. minuti, a u 27. minuti Vico na asistenciju odličnog Sava Andrića zabija za novo vođstvo i kako se ispostavilo na kraju, za prvu pobjedu Leotara u novoj ligi. Probali su gosti na sve načine do izjednačenja, igrali su i sa pet igrača u napadu, ali su Trebinjci uspjeli da odbrane sve njihove napade na gol. Moramo istaći da je izvanredan bio i golman domaćih Srđan Sulaver sa nekoliko briljantnih odbrana.

KMF LEOTAR – KMF TANGO 2:1 (1:1)

Strijelci: 1:0 Vico u 12, 1:1 Erić u 18, 2:1 Vico u 27. minutu.
Dvorana: "Miloš Mrdić" u Trebinju. Gledalaca: 200.
Sudije: Dario Primorac (Ljubuški), Vedran Marčinko (Čitluk), Danko Butulija (Trebinje).
Delegat: Radislav Kundačina (Trebinje).
Žuti kartoni: Vico, Mičeta (Leotar), Erić, Novoselac, Sipović (Tango).
Akumulativni prekršaji: Leotar (4+5), Tango (3+4).

LEOTAR: Sulaver, Sa.Andrić, Cimirot, Vico, Sr.Andrić, Sredanović, Miladinović, Vukanović, Todorović, Vujović, Šešelj, Stević, Milišić, Mičeta. Trener: Dragan Spaić.
TANGO: Hasanspahić, Tanasković, Gušo, Erić, Novoselac, Ikonić, Hadžić, Čampara, Sipović, Gengo. Trener: Mirko Marvan.

U narednom kolu Leotar 12./13.10.2013. gostuje MNK Seljak Livno u Livnu.