JL: Trebinjke bolje od Dubrovčanki

U utakmici 5. kola Jadranske lige mladih nada , domaće "Trebinje 03" je slavilo protiv ekipe Raguza iz Dubrovnika i tako zadržalo šanse za pobjedu u ovom takmičenju.

130223-lopta1

U prilično ravnopravnoj utakmici , duža klupa domačih je presudila u poslednjoj četvrtini kada su se Trebinjke rezultatski odvojile na deset razlike u 35. minutu, pa su u posljednjih 5 minuta rutinski zadržali prednost.

U poslednjem kolu lige za sezonu 2012. -2013. ŽKK Trebinje 03 naredne sedmice igra u Hereceg Novom protiv Primorja. Prije poslednjeg kola, Trebinje 03 , Vodice i Primorje imaju omjer pobjeda 3:2 dok je Raguza poslednja sa omjerom 1:5. U poslednjem kolu u Vodicama igraju Vodice - Raguza, a u Herceg Novom Primorje - Trebinje 03.