Pregršt medalja za džudiste iz Trebinja

Tridesetak džudista Leotara u protekolom vikendu učestvovalo je na dva Međunarodna turnira, gdje su postigli odlične rezultate, što pokauzje da dolaze novi džudisti koji će dostojno predstavljati klub čije ime su proslavili šampioni, kao što su Mitar Mrdić, Svetlana Kržić, Nikola Lojević, Veso Janković, braća Dučić, Kisin Đorđe, Marko Sikimić, Miroslav Šarenac i mnogi drugi.

131014-judo1

Na XIII Međunarodnom džudo turniru „BiH i Nipon 2013", koji je održan proteklog vikenda u Sarajevu na kome je učestvovalo 650 takmičara iz BiH, Srbije, Hrvatske, Slovenije, Crne Gore. Džudisti „Leotara" osvojili su 13 medalja.

131014-judo

Na Prvenstvu BiH za mlađe seniore, koje je održano 12.10.2013.godine u Sarajevu, džudistkinja Leotara Anja Ramić osvojila je srebrenu medalju u kategoriji do 52 kg. Na takmičenju je učestvovalo oko 120 takmičara iz cijele BiH.

Mladi džudisti Džudo kluba „Leotar" na takmičenju u Nikšiću osvojili su 4 medalje i to:

Zlatnu medalju u kategoriji pionirki +57kg osvojila je Šupić Sanja, dok su bronzane medalje osvojili: Gurović Nemanja poletarac -28kg, Milić Lazar poletarac -38kg i Dunđerović Viktorija mlađa poletarka -34kg.