Rukometaši ubjedljivi u Trebinju

Rukometaši Leotara su u meču šestog kola Prvenstva RS ubjedljivo savladali ekipu Golić-Šarić iz Banja Luke, rezultatom 30:19, (18:14).

131026-rukometasi3

Trebinjci bilježe svoju treću pobjedu na prvenstvu. Mlada gostujuća ekipa večeras nije imala nikakve šanse protiv Leotara. U drugom poluvremenu šansu su dobili i igrači sa manjom minutažom, odlično odigrali povećavši već nedostižnu prednost za gostujuću ekipu iz Banja Luke i opravdali povjerenje trenera Milojevića.

Miljan Antunović je postigao 8 golova za Leotar i tako pored Koraćevića i Komnenovića, koji su zabili po pet golova bio najefikasniji strelac na ovoj utakmici. U ekipi Golić-Šarić istakao se Vladan Knežević sa 6 golova.

RK Leotar do sada i ma skor od tri pobjede dva poraza i jednom nerješenom utakmicom.

SD Miloš Mrdić, gledalaca 100. Sudije: Dujaković - Jošić.

Leotar: Savović, Vuletić, Koraćević 5, Uljarević 1, Vulićević 2, Antunović Miloš, Vico 4, Ninković 4, Milojević, Bokonjić, Inić, Komnenović 5, Bratić 1, Antunović Miljan 8. Trener: Dragan Milojević.

Golić-Šarić: BIlandžić, Kovačević, Buha, Ćorić 2, Knežević 6, Đurić 2, Crnogaća 5, Dakić, babić,  Borjanić 4, Vlajić, Majstorović, Barač, Todorović. Trener: Igor Kresojević.