Brotnjo slavio protiv Leotara

Danas je u Trebinju odigrana utakmica sedmog kola zajedničke Premijer Futsal lige između KMF Leotara i MNK Brotnjo iz Čapljine.

131119-kmfleobrotnjo3

Oko stotinjak ljubitelja malog fudbala uživalo je večeras u izuzetno dobroj igri punoj odličnih akcija, poteza i golova.

Gosti su dobro startovali, igrali agresivno i došli do rane prednosti, dok su domaći morali da sustižu rezultat. Na odmor se otišlo sa rezultatom 1:3. Činilo se da Leotar nema rješenje protiv Brotnja, međutim promjenom taktike i otvorenom igrom sa pet igrača uspjeva da smanji prednost veoma neugodnog protivnika u čijem sastavu igraju čak 4 reprezentativca BiH.

Tri minuta prije kraja susreta Džudža postiže evrogol sa distance i nagovještava buđenje Leotara. Nakon Džudže, samo minut kasnije, mrežu gostiju trese i Andrić i smanjuje prednost gostiju na 5:4.

U posljednjoj minuti susreta stopostotnu šansu za izjednačenje propušta Šešelj i gosti odnose sve bodove iz Trebinja.

U narednom kolu Leotar dočekuje ekipu Galaktikosi iz Visokog.