Rukometaši u neizvjesnoj završnici odigrali nerješeno sa Slavijom

Rukometaši Slavije iz Istočnog Sarajeva uspjeli su u 10. kolu Prve lige RS izbjeći poraz od Leotara, te na kraju osvojiti bod u remiju koji je završen sa 27:27.

131123rukomet2

Odličnu partiju pred svojom publikom pružili su večeras mladi Trebinjci, koji iz utakmice u utakmicu podižu svoj nivo igre. Utakmica je bila napeta i neizvjesna do samog kraja. Leotar je imao prednost gotovo cijelo vrijeme, ali su gosti nekako uspjevali da nadoknađuju zaostatak. Na odmor se otišlo sa dva pogotka prednosti za domaće. U nastavku žustra i zanimljiva igra koju je obilježilo nekoliko diskutabilnih odluka sudijskog para Miljević Milićević. I pored toga Leotaru je večeras nedostajalo samo malo sportske sreće za pobjedu. Pri rezultatu 27:26 u posljednjoj minuti susreta gosti koriste zadnji napad i samo pet sekundi prije kraja susreta postižu izjednačujući pogodak za konačnih 27:27.

Najbolji strelac u redovima Leotara bio je Miljan Antunović sa 8 pogodaka, dok su kod gostiju isto toliko golova postigli Vuletić i Tešanović.

RK LEOTAR - RK SLAVIJA 27:27