Fantastična partija Šutulovića i novi trijumf košarkaša

Večeras je u Trebinju odigrano 7. kolo košarkaške Lige 12 između KK Leotar i KK Varda HE u kojoj je slavio domaćin rezultatom 83:70.

131130-leovarda6

Prve dvije četvrtine su bile prilično izjednačene, treća je pripala gostima, dok je Leotar u zadnjoj četvrtini briljirao sa ubjedljiviih 21:7, što je bio nedostižno za goste iz Višegrada.

Najbolji strelac Leotara večeras je bio Milorad Šutulović koji je postigao 26 poena, a takođe su odlični bili Đorđe Ninković sa 17 i oporavljeni Dejan Šakotić sa 13 poena. Kod gostiju su se istakli Vladimir Aleksić, bivši Leotarov prvotimac, sa 20 poena i Kastratović sa 17 poena.

Trebinjci do sada imaju skor od tri pobjede i četiri poraza i nalaze se na osmom mjestu na tabeli. Naredno kolo, koje se igra 7. decembra, Leotar gostuje ekipi Radnik iz Bijeljine.

KK LEOTAR - KK VARDE HE 83 - 70 (27:31)(18:13)(17:19)(21:7)

KK Leotar : Knežević, Vukadinov, Nikolić, Milanović, Mijović, Bodiroga, Pavlović, Šutulović, Marković, Sudžum, Ninković i Šakotić. Trener: Marko Ičelić.

KK Varda HE: Kastratović, Đerić, Aleksić, Šišmiš, Vuković, Mirković, Marković, Kajević, Knežević, Jošilo, Plečić, Ljujić. Trener: Miloš Obrenović.