Kristina Dolina prvak BiH

U Tuzli je danas održano prvenstvo BiH za mlađe pionire a takmičari Leotara ostvarili su zapažene rezultate.

200726 akleotar

Ponajbolja je bila Кristina Dolina koja je osvojila titulu prvakinje BiH u disciplini na 300 metara sa rezultatom 47.52, a pored ovog rezultata Кristina je osvojila bronzanu medalju u disciplini 80 metara prepone sa rezultatom 14.75.

U štafeti 4 puta 100 metara za pionirke atletičarke Leotara, iako su bile znatno mlađe od svoje konkurencije osvojile su treće mjesto sa rezultatom i okitile se sa po bronzanom medaljom a nastupale su u sastavu Srna Danojlić, Sara Mijanović, Jovana Кržić i Кristina Dolina.

„Naši mlađi atletičari su se oprobali u svojim disciplinama sa starijom konkurencijom i popravili svoje lične rekorde i pokazale značajan nivo svoje forme ali i napredak koji je iz takmičenja u takmičenje sve bolji i bolji“, kažu u klubu.