Plivanje: Trebinjcima ukupno 14 medalja

27.03.2011. Završeno je zimsko pojedinačno i ekipno prvenstvo Bosne i Hercegovine u plivanju , koje je održano u Banjaluci, za tri kategorije: kadetskoj , omladinskoj i apsolutnoj  Na ovom prvenstvu BiH učestvovalo je 19 klubova iz Republike Srpske i FBiH, sa ukupno 238 takmičara, od čega 123 u muškoj i 115 u ženskoj konkurenciji.

110327-plivanje

Na ovom prvenstvu učestvovala je i desetočlana ekipa Leotara, iz Trebinja, koja je osvojila ukupno četrnaest medalja, od čega po četiri zlatne i srebrne medalje i šest bronzanih.

Najuspješnija takmičarka Leotara bila je Ana Čučković koja je osvojila ukupno 10 medalja, od čega po 3 zlatne i srebrne i četiri bronzane medalje.

Zlatnim odličjem okitila se seniorka Jelena Malovrh u disciplini 50 m prsno, te kadetkinja Ana Čučković u disciplinama 50 i 100 m prsno i 50 m leđno.

Vlasnici srebrnih medalja su omladinka Anja Čučković na 50 m delfin i kadetkinja Ana Čučković na 50 m slobodno , 100 i 200 m prsno.

Bronzane medalje osvojili su omladinka Zagorka Delić na 100 i 200 m prsno i kadetkinja Ana Čučković na 50 m slobodno , 50 i 200m prsno, i seniorska štafeta Leotara u disciplini 4 puta 100 m slobodno, koja je plivala u sastavu : Anja Čučković, Zagorka Delić, Anđela Čučković i Ana Čučković.

Prema broju osvojenih medalja plivači Leotara zauzeli su 10 mjesto u generalnom plasmanu.