Pala kiša, ali pala i Sloga

U neljudskim uslovima, po natopljenom terenu naše fudbalerke su ostvarile minimalnu pobjedu rezultatom 1:0 u derbiju Prve fudbalske lige Republike Srpske za žene protiv Sloge iz Srpca.

231110 zfkleo

Kiša koja je u Trebinju padala cijeli dan i natopila teren nije spriječila naš tim da dođe do nova tri boda. Koristimo priliku da čestitamo svim akterima današnjeg susreta, koji su uložili nadljudske napore u uslovima koji više odgovaraju vaterpolo utakmici, pokazali veliko srce i borbenost i najzaslužnije bi bilo da su obje ekipe za sve prikazano nagrađene sa tri boda. Nažalost, zbog ogromnog pljuska, utakmica je morala biti prekinuta 8 minuta prije kraja, jer više nije bilo uslova za igru.

Jedini pogodak na utakmici djelo je Une Rankić u 68. minutu.

Za Leotar su nastupile: Ajša Kalač, Marija Mihaela Maslać, Jovana Filipović, Ana Jurić, Una Rankić, Jana Popadić, Dragana Stojanović, Anja Stević, Tamara Todorović (od 46. minuta Milica Radovanović), Jelena Blagojević, Marijana Panić. ŽFK Leotar

Leotar je na čelu tabele sa 24 boda iz osam utakmica, a Sloga iz Srpca sa utakmicom više ima 16 bodova.