Rutinski sa Hercegovinom

Trebinje, 22.04.2011. U okviru 17. kola Prve Lige RS rukometaši Leotara su juče na svom terenu pred oko 100 gledalaca pobijedili ekipu Hercegovine iz Nevesinja rezultatom 44:34 (27:14).

110422-rukomet_009

Sa ovom pobjedom Leotar je učvrstio prvo mjesto na tabeli i odmakao se na 5 bodova drugoplasiranoj ekipi.

Da su rukometaši Leotara u ovaj meč ušli ambiciozno dokazuje razlika od 13 golova na kraju prvog poluvremena.

U drugom poluvremenu trener Milojević pruža šansu mlađim rukometašima koji nemaju dovoljnu minutažu u prvenstvu, koji meč rutinski privode kraju sa konačnim rezultatom 44:34.

Igrač utakmice je bio Misita Risto.

Leotar: Drapić, Pekić 4, Žarković 5, Vico 3, Misita 7, Šešlija 2, Koraćević 3, Ilijić 2, Buđen, Uljarević 1, Milojević 4, Lučić 6, Antunović 3, i Fržović 4. Trener: Milojević Dragan.

Hercegovina: Vulić, Draganić 5, Ivanišević M, Ivanović 3, Ivanišević B, Vujadinović M, Kandić 2 , Uljarević 5, Kuzman 11, Lojpur, Vujadinović S, Šarenac 6 i Čabrio 2. Trener: Tasovac Milan.

Ekipa Leotara naredni meč igra 7. maja u Zvorniku protiv petoplasirane ekipe Drine.