Rudar Prijedor - Leotar 2:0 (1:0)

Fudbaleri Leotara poraženi su u Prijedoru rezultatom 2:0 (1:0). Prema riječima izvještača iz Prijedora Leotar je odirao veoma lošu utakmicu, bez ijedne prilike za postizanje gola.

110713-kontrolni_mec_leotara_023

Rudar je poveo u 2. minutu golom Maksimovića, na asistenciju Kantara, a na 2:0 je povećao Kantar golom u 55. minutu.

Teško je govoriti o igri i samoj utakmici kada protivnički golman ni jednom ne uhvati loptu za vrijeme utakmice, rekao je nakon utakmice Bogdan Korak, trener Leotara. - Ne mogu da kažem da se igrači nisu trudili, ali jednostavno danas od nas nije prikazano praktično ništa. Da li je u pitanju loš dan, da li je ovo limit nekih igrača koji su igrali... ?? Možda nas je i gol u prvoj minuti sasjekao. Itekako se osjetio nedostatak igrača koji nisu igrali danas, a koji su veoma bitni za našu igru. Bili smo jalovi, bez konkretne igre. Sve u svemu jedno loše izdanje moje ekipe. Okrećemo se narednim protivnicima, protiv kojih ćemo morati mnogo bolje da igramo.