Bod vrijedan nove titule prvaka BiH - Centar - Leotar 2:2

Centar Remy-BH Play je večeras ugostio šampiona RS, KMF Leotar iz Trebinja i remizirao rezultatom 2:2, što praktično znači da titula prvaka BiH ide u Trebinje, jer je Leotaru potrebna još samo pobjeda nad Comunicareom na domaćem terenu.

120323-kmf_prvaci_rs_075

Domaći su prvi poveli u 25. minuti, međutim primaju izjednačujući gol u istoj minuti. Zatim domaći 5 minuta prije kraja susreta dolaze u vođstvo 2:1, nakon čega igrač Leotara Miljan Vico sasvim sumnjivom odlukom sudaca dobija direktni crveni karton. Ali onda nastaje prava drama, 15 sekundi prije kraja utakmice, Leotar iz brzog kontranapada postiže izjednačujući gol za konačnih 2:2.

Dvostruki strelac za Leotar je bio Mirko Nikolić.

Na kraju veliko slavlje Leotara u Visokom i vjerovatno nova titula prvaka BiH u vitrinama.

I na ovom kao i na prošlom gostovanju Leotara su meč obilježile veoma sumnjive odluke sudaca.

Po završetku utakmice igrači Leotara su, zbog prijetnji, pod pratnjom policije izašli iz sportske dvorane, da bi ih nakon toga pripadnici policije ispratili sve do samog ulaska u Republiku Srpsku.