Uspjeh KBS Trebinje u Bileći

Proteklog vikenda u Bileći je u organizaciji Regionalnog Karate saveza održano Prvenstvo za mlađe, starije pionire i nade uz učešće oko 300 takmičara iz 13 klubova.

120416-karate

Najmlađi članovi Kluba borilačkih sportova - KBS Trebinje na ovome takmičenju su osvojili ukupno 13 medalja od toga 4 zlatne, 4 srebrene i 5 bronzanih i time kao i 8 prvoplasiranih iz svake kategorije stekli pravo učešća na Prvenstvu Republike Srpske krajem maja mjeseca ove godine.

Zlatne medalje su osvojili: Anđelić Anđela mlađa pionirka + 37 kg, Anđelić Marija starija pionirka – 35 kg, Milić Tamara nada – 45 kg, Milidrag Ana nada + 50 kg.

Srebrene medalje su osvojili: Bokić Luka kate pojedinačno mlađi pioniri, Jeremić Tamara starija pionirka – 35 kg, Miletić Tamara starija pionirka – 40 kg, Hardomelja Marko nada + 55 kg.

Bronzane medalje su osvojili: Krunić Marko stariji pionir – 45 kg, Andrić Matija stariji pionir – 40 kg, Milić Maja nada – 45 kg, Grubačić Anja nada – 50 kg, Rosandić Ivana nada + 50 kg.

Proteklog vikenda u subotu 07.04. 2012 na Palama je održan 11 Vaskršnji kup „PALE 2012" uz učešće oko 500 sportista. Na ovome tamičenju naši sportisti su osvojili 5 medalja: 1 zlatnu, 2 srebrene i 2 bronzane.

Zlatnu medalju je osvojila Anastasija Vuković u kategoriji nada + 40 kg.

Srebrene medalje su osvojili Anđelić Marija starija pionirka – 35 kg, Ninković Nina nada - 40 kg.

Bronzane medalje su osvojili Jeremić Tamara starija pionirka – 35 kg i Kuljić Igor nada – 40 kg.

Narednog vikenda sportisti koji treniraju Điu đicu odlaze ma Međunarodni turnir u Novi Sad koji će biti provjera spremnosti pred Prvenstvo Republike Srpske.