Rukometašice poražene u Tesliću

U X kolu Prve lige RS za žene, ŽRK Leotar je poražen na gostovanju, od ekipe ŽRK Borje iz Teslića, rezultatom 27:20, (13:13).

110319-rukomet01

Leotar je većim dijelom utakmice, u najmanju ruku, bio ravnopravan protivnik ekipi domaće Borje, koja je u susret ušla veoma motivisano, sa željom da se oduži za jesenji poraz u Trebinju. O dobroj igri Leotara govori i povoljan rezultat na poluvremenu utakmice kao i tokom drugog poluvremena. Ipak u samoj završnici umor od dalekog putovanja stigao je mladi sastav Leotara, te su nakon par isključenja (zbog nepromišljenih faulova) ispustile mogućnost da uđu u neizvjesnu završnicu i osvoje bodove u Tesliću.

Najistaknutiji pojedinci u Leotaru bile su, golman Šarenac Mirjana (13 odbrana), kao i Jegdić Sara sa 5 postignutih golova iz igre i Sikimić Ivana (5-1).

Nastupile su: Šarenac M. (13),Gurović Lj. Zubac I. (2), Boro D. (6-3), Mišković T. 1, Jegdić S. 5, Miliša I, Sikimić I. 5, Sekerez K. 1 i Ninković N.

Trener ekipe: Komnenović Zdravko.