Novi uspjesi KBS Trebinje

U Banja Luci je juče održan 4. po redu Vidovdanski turnir u Điu Đici koji je okupio oko 200 takmičara iz Slovenije, Hrvatske, Crne Gore, Makedonije, Srbije, Bosne i Hercegovine i Republike Srpske.

120610-borci01

Takmičari Kluba borilačkih sportova Trebinje su osvojili 3 zlatne i 1 bronzanu medalju. Zlatnu medalju za pionire do 46 kilograma osvojio je Milovan Milić, u konkurenciji nada do 37 kilograma, najsjajnije odličje osvojio je Srđan Trklja, a u kategoriji do 40 kilgorama zlatom se okitila i Maja Milić. Bronzanu medalju za nade do 44 kilograma osvojila je Tamara Milić. Zlatnu medalju u duo sistemu za nade su osvojile Tamara i Maja Milić. Na kraju prvog dana takmičenja održano je i treće kolo jadranske lige za seniore.