Trijumf Leotara na početku sezone

Igrači FK Leotara, su u okviru prvog kola Premijer lige BiH, uspjeli da savladaju gostujuću ekipu Zrinjskog iz Mostara rezultatom 1:0, (0:0).

120804-leozrinjski04

Jedini gol na utakmici postigao je štoper domaćih, Šaraba u 76. minuti, za dobar početak sezone i pobjedu Trebinjaca.

Leotar je imao šansu da povede još u prvom poluvremenu iz jedanaesterca, preko Filipovića u 34. minuti, ali je golman gostiju Melher pročitao Filipovića i na oduševljenje gostujućih navijača, kojih je bilo oko stotinjak, spasao svoju mrežu.

Utakmicu na Policama pratilo je oko 1000 gledalaca, a sav prihod od ulaznica namijenjen je za liječenje dječaka iz Trebinja Miljana Šapurića, kome je potrebna transplatacija jetre.

LEOTAR - ZRINJSKI 1:0 (0:0)

Trebinje - Stadion „Police". Gledalaca: 1000. Sudija: Predrag Stankić (Bijeljina). Strijelci: Šaraba u 76. minutu za Leotar. Žuti kartoni: Goločevac (Leotar), Marković, Šćepanović, Žuržinov, Arežina, (Zrinjski).

LEOTAR: Milenković, Andrić, Šaraba, Goločevac (od 68. minuta Radivojević), Janković, Sušić, Vasiljević, Novaković, Filipović (od 91. minuta Milović), G. Cimirot (od 87. minuta Marinković), Ponjević.

ZRINJSKI: Melher, Marković (od 85. minuta Bekić), Radeljić, Marjanović, I. Aničić, Pehar, Šćepanović, Miličević (od 73. minuta Muminović), Arežina, Žuržinov (od 75. Markić), M. Aničić.

Leotar u sledećem kolu ide u goste Radniku u Bijeljini.