Nove greške i poraz Leotara (foto+video)

Fudbalski klub Leotar je juče u okviru 7. kola Premijer lige BiH poražen od ekipe FK Sarajevo rezultatom 0:3.

120922-leotarsarajevo02

Već treću utakmicu za redom igrači Leotara ne uspjevaju da realizuju svoje šanse. Domaći su i juče igrali agresivno, dolazili u šanse, ali bez realizacije. U 32. minuti prave šansu preko Radivojevića koji glavom šutira neprecizno. Isti igrač je do kraja prvog dijela igre pokušao još jednom. ali golman gostiju odlično interveniše. Najzaslužniji za pobjedu Sarajeva je bio upravo Bandović, koji je u više navrata branio zicere domaćih napadača.

Gosti su igrali svoju igru, strpljivo gradili napade i maksimalno koristili greške domaćih igrača. Dva pogotka za goste je postigao Hadžić u 38. i 71. minuti, a u listu strijelaca se upisao i Suljić u 68. minuti.

FK LEOTAR - FK SARAJEVO 0:3 (0:1)

Stadion "Police". Gledalaca 1.000. Sudija: Muamer Bureković (Zenica). Pomoćnici: Momir Širko (Banja Luka) i Zlatan Bečirević (Mramor). Četvrti sudija: Tomislav Čuić (Tomislavgrad). Delegat: Željko Kraljević (Ljubuški). Posmatrač suđenja: Vlado Liščinski (Prijedor)

Utakmica je prenošena uživo na sarajevskoj televiziji Moja TV.

Sledeću utakmicu 8. kola Premijer lige BiH Leotar gostuje ekipi Veleža iz Mostara. Utakmica je na programu u nedelju, 30. septembra.