Oslabljeni Leotar pred svojom publikom bolji od Gradačca

U okviru 6. kola Premijer lige za rukometaše igrači trebinjskog Leotara, iako oslabljeni neigranjem ključnih igrača Koraćevića i Misite zbog povreda, savladali su gostujuću ekipu Gradačca rezultatom 20:19.

121027-leogradacac3

Tristotinjak gledalaca u sportskoj dvorani u Trebinju mogli su da uživaju u dobroj utakmici i pobjedi njihovih igrača.

Prvo poluvrijeme se igralo gol za gol, dok je Leotar u drugom poluvremenu ostvario prednost koju je uspio zadržati do samog kraja susreta. Najefinasniji u ekipi Leotara je po ko zna koji put bio Spasoje Pekić sa šest pogodaka u mreži gostiju, dok se u ekipi Gradačca istakao Doborac sa sedam postignutih golova.

RK LEOTAR - RK GRADAČAC 20:19 (12:10)

RK Leotar: Gugolj, Vuličević 3, Vico, Marić 2, Knežević, Žarković, Buha 1, Pekić 6, Jokanović, Pedić 4, Davidović 2 i Komnenović 2. Trener: Milanko Savčić.

RK Gradačac: Trakić, Osmanović 2, Doborac D. 7, Šahdanović, Ilić 1, Hrnjić, Bristrić, Duraković, Ignjić , Kadić 1, Sećić, Isić, Mutapčić, Doborac A. 5, Sarajlić 2 i Zrnić 1. Trener Doborac Mehmed.

Naredno kolo Leotar gostuje u Zenici kod ekipe Čelik.